LIGHTING / Wall lamps / Wall lamp 7347275
nr 734 7275
WALL LAMP
blyglas/mässing, Ställbar,
blyglas/mässing, Ställbar
Condition: slitage, skador
400
SEK 150
Monday January 16 2012
at 17:07:02
14/1 15:22:04
100 kr
15/1 19:04:32
Mässing